Özgür İstanbul

Özgür İstanbul

Kağan hocam bana söylediklerinizin hepside çıktı kız arkadaşımla barışıp evlendik hayatımın en zor dönemlerinde siz bana çok yardımcı oldunuz hakkınızı ödeyemem size minnettarım başarılarınızın devamını diliyorum.
Sende Yorum Yap
Fadime Hollanda

Fadime Hollanda

Hocam sizin sayenizde oğlum kurtuldu siz bir insanın hayatını kurtardınız bu ne demek olduğunu belki başkaları anlayamaz ama ben çok iyi biliyorum size her zaman dua ediyorum Allah size sağlıklı ve uzun ömür nasip etsin.
Sende Yorum Yap
Edibe Eskişehir

Edibe Eskişehir

Sayın hocam önce yüce rabbimin sonra sizin sayenizde kızımın yuvası kurtuldu boşanmaktan vazgeçtiler dava düştü damat bey hatasını anladı bize söz verdi ve şimdi kendi evlerine taşındılar sizin sayenizde kızımın yüzü gülüyor.
Sende Yorum Yap
Şükriye Almanya

Şükriye Almanya

Değerli hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır, sizden Allah razı olsun. Sizin sayenizde yıllardır çözemediğim sorunlarımdan kurtuldum, sizi herkese tavsiye ediyorum. Allah'a emanet olun hocam saygı ve sevgilerimle.
Sende Yorum Yap
Ahmet Belçika

Ahmet Belçika

Değerli hocam bana çok hakkınız geçti lütfen hakkınızı helal edin. Sizden yardım aldım ve evliliğim kurtuldu eşim evimize geri döndü. Sanki birbirimize yeniden aşık olduk. Size ne kadar teşekkür etsem azdır Ağustos'da Türkiye'ye gelince mutlaka sizi ziyaret edeceğim.
Sende Yorum Yap
Özge Denizli

Özge Denizli

Sizin sayenizde erkek arkadaşımla barıştık. Beni ailesi ile tanıştırdı ve evlenme teklif etti bunun için size minnettarım yorumda rumuz bir isim kullandım umarım bir sakıncası yoktur nasıl olsa siz beni biliyorsunuz. Siz işini hakkıyla yapan iyi ve güzel bir insansınız.
Sende Yorum Yap

Send this to a friend