Fazilet Almanya

Fazilet Almanya

06 Ekim 2019 22:54

Kağan bey size ne kadar dua etsem azdır, bana yaptığınız iyiliği ömür boyu unutmayacağım. Sizden sonra hayatımdaki bütün kötü olaylar son buldu. Bana dedikleriniz bir bir çıktı eşimle tekrar bir araya geldik barıştık ve yıllardır hamile kalamıyordum şuan hamileyim siz bana kızımız olacağını söylediniz evet doktor da kız dedi size çok ama çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.  

Derya Belçika

Derya Belçika

Kağan hoca işinin ehli ve bana göre Türkiye’deki tek başarılı medyum siyasi olaylarla ilgili depremlerle ilgili kehanetlerinin hepsini izledim ve pes dedim bizzat kendim seans aldım ve bana söylediği her şey çıktı teşekkürler başarılar.

Medine Isparta

Medine Isparta

Hocam size yürekten teşekkür ediyorum. Bana çok emeğiniz geçti kardeşimin hayatı sizin sayenizde kurtuldu. Neler çektiğimizi bizden başka kimse bilemez siz bize büyük bir iyilik yaptınız inanın bana hakkınız ödenmez sizden Allah razı olsun.

Serpil Almanya

Serpil Almanya

Sizi tesadüfen Youtube’da izledim sonra seans almak için size başvurdum beni terk eden ve iki yıldır başkası ile olan eşimin yıl sonu gibi geri döneceğini söylediniz eşim 28 kasımda bana geri döndü size çok teşekkür ederim.

Kemalettin Fransa

Kemalettin Fransa

Kağan hocam sizin bana o kadar çok emeğiniz geçti ki, bunu kimse tahmin bile edemez. Yıllarca tedavi gördüm klinikte yattım ama nafile sizden sonra sağlığıma kavuştum akıl sağlığımı size borçluyum size hep dua edeceğim. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.

Osman Ankara

Osman Ankara

Kağan hocam sizin sayenizde yıllardır yaşadığım sorunlardan kurtuldum seanslardan sonra yaşadığım vesvese korku şüphe panik atak kötü rüyalar görmek gölgeler görmek gibi sorunlarım ortadan kalktı şuan çok iyim size çok teşekkür ederim.

Mehmet Balıkesir

Mehmet Balıkesir

Kağan bey siz bu işi hakkı ile yapan yok denecek kadar az bir kaç kişiden birisiniz sizden Allah razı olsun beni kırmadınız bana umut oldunuz ve bir mucize oldu 12 yıldır çözemediğim problemim çözüldü sizden Allah razı olsun hocam.

Edibe Eskişehir

Edibe Eskişehir

Sayın hocam önce yüce rabbimin sonra sizin sayenizde kızımın yuvası kurtuldu boşanmaktan vazgeçtiler dava düştü damat bey hatasını anladı bize söz verdi ve şimdi kendi evlerine taşındılar sizin sayenizde kızımın yüzü gülüyor.

Öztürk İstanbul

Öztürk İstanbul

Kağan hocam bana söylediklerinizin hepside çıktı kız arkadaşımla barışıp evlendik hayatımın en zor dönemlerinde siz bana çok yardımcı oldunuz hakkınızı ödeyemem size minnettarım başarılarınızın devamını diliyorum. Size çok teşekkür ederim sayın hocam.

Şükriye Almanya

Şükriye Almanya

Değerli hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır, sizden Allah razı olsun. Sizin sayenizde yıllardır çözemediğim sorunlarımdan kurtuldum, sizi herkese tavsiye ediyorum. Allah’a emanet olun hocam saygı ve sevgilerimle.

Özgür İstanbul

Özgür İstanbul

Kağan hocam bana söylediklerinizin hepside çıktı kız arkadaşımla barışıp evlendik hayatımın en zor dönemlerinde siz bana çok yardımcı oldunuz hakkınızı ödeyemem size minnettarım başarılarınızın devamını diliyorum.

Fadime Hollanda

Fadime Hollanda

Hocam sizin sayenizde oğlum kurtuldu siz bir insanın hayatını kurtardınız bu ne demek olduğunu belki başkaları anlayamaz ama ben çok iyi biliyorum size her zaman dua ediyorum Allah size sağlıklı ve uzun ömür nasip etsin.