SEANSLARIMIZ

İstediğiniz danışmanlık hizmetini seçip ödemenizi yaptıktan sonra seans talep formunu doldurup göndermeniz yeterli. Medyum Kağan sizi, seans talep formunda belirteceğiniz irtibat telefonunuzdan arayıp, seansınızı Skype yada WhatsApp üzerinden görüntülü olarak yapacaktır. Seanslar yoğunluğumuza göre en geç 4 iş günü içinde yapılmaktadır.

Bireysel

400
bireysel tek kişilik seanslar
seans süresi 20 dakika
aşk ve ilişki durumunuz
iş ve kariyer hayatınız
gelecek planlarınız ve öneriler
ileriye yönelik öngörü ve tavsiyeler

Genel Aile

900
aile 4 kişilik seanslar
seans süresi 60 dakika
aşk hayatınız ve ilişki uyumunuz
iş ve kariyer hayatınız
gelecek planlarınız ve öneriler
ileriye yönelik öngörü ve tavsiyeler
Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Seanslar Hakkında

İstediğiniz danışmanlık hizmetini seçip ödemenizi yaptıktan sonra seans talep formunu doldurup göndermeniz yeterli. Medyum Kağan sizi 4 iş günü içinde forma yazacağınız telefon numarasından arayıp seansınızı Whatsapp üzerinden görüntülü olarak yapacaktır.

Seanslar yüz yüze ofisimizde yada telefonla, Skype veya WhatsApp üzerinden görüntülü olarak yapılmaktadır. Bu nedenle seans talepleri sadece internet sitemiz üzerinden alınmaktadır.

Bireysel seanslar tek kişilik, aşk ve ilişki danışmanlığı iki kişilik, aile danışmanlığı ise 4 yada en fazla 5 kişilik seanslardır. Bireysel seanslar kendinizle ilgili her şeyi, çift kişilik seanslar siz ve partnerinizle ilgili her şeyi, genel seanslar ise siz, eşiniz ve çocuklarınızla ilgili her şeyi kapsamaktadır.

Yapılan seansla sorunlarınız ve nedenleri belirlenerek çözüm önerileri sunulacak, isteğinize bağlı olarak da sorunlarınızın çözümüne yönelik çeşitli vefk çalışmaları yapılacaktır. Söz konusu bu vefk çalışmaları da ayrıca ücrete tabidir.

Memnun kalmadığınız bir seans olursa 7 iş günü içinde bize info@medyumkagan.com e-mail adresinden talebinizi ileterek ödemiş olduğunuz seans bedelini geri alabilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz size net bir seans yapabilmek ve sizinle iletişim kurabilmek adına istenmektedir. Seans sonrasında kişisel bilgileriniz tarafımızca silinir kesinlikle depolanmaz ve 3. kişilerle paylaşılmaz.

Seanslar yüz yüze ofisimizde yada Skype veya Whatsapp üzerinden görüntülü olarak yapılmaktadır. Bu nedenle seans talepleri internet sitemiz üzerinden kabul etmektedir. Sosyal medya, e-mail, mesaj vs gibi diğer tüm iletişim ağlarından yapılan seans başvurularını dikkate almıyoruz. Bu tür başvurularla ilgili tarafımız sorumluluk kabul etmez. Medyum Kağan sosyal medya üzerinden hiç kimseye seans yapmaz. Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya ağlarından size kendisini Oğuz Mutlu yada Medyum Kağan olarak tanıtan ve sizden para talep eden hiç kimseye itibar etmeyin. Sosyal medya yada internet ortamında adımızı kullanan 3. kişilerle aranızda geçen hiç bir konu, yazışma ve iletişimden tarafımız sorumlu tutulamaz.

Büyü yaptırmak yada fal baktırmak için lütfen bize başvurmayın, aksi halde başvurunuz dikkate alınmayacaktır. Sağlık sorunlarınız için bize değil lütfen bir hekime başvurun. Medyum Kağan olarak bilinen Oğuz Mutlu’dan seans almak için başvuruda bulunduğunuzda yukarıdaki bütün hükümleri kabul etmiş sayılırsınız.