Hasan Almanya

Kağan bey bana öngördüğünüz olayları yaşadım harfiyen hepside çıktı. Sizi arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Siz işinin hakkını veren bu işi doğru düzgün yapan sayılı insanlardan birisiniz. Size eşim ve kardeşim için de başvuracağım saygılarımla Allah’a emanet olun.

Kağan bey bana öngördüğünüz olayları yaşadım harfiyen hepside çıktı. Sizi arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum. Siz işinin hakkını veren bu işi doğru düzgün yapan sayılı insanlardan birisiniz. Size eşim ve kardeşim için de başvuracağım saygılarımla Allah'a emanet olun.
Hasan Almanya
18 Şubat 2019 12:59
Hocam sayenizde uyku sorunlarımdan takıntılardan vesveseden gölgeler görmekten kurtuldum şuan çok çok iyiyim. Önce Allah sonra sizin sayenizde şifa buldum sizden Allah razı olsun Yüce Rabbim sizi bizim başımızdan eksik etmesin. Size hep dua edeceğim.
Nurcan İstanbul
10 Şubat 2019 09:18
Değerli hocam bana çok hakkınız geçti lütfen hakkınızı helal edin. Sizden yardım aldım ve evliliğim kurtuldu eşim evimize geri döndü. Sanki birbirimize yeniden aşık olduk. Size ne kadar teşekkür etsem azdır Ağustos'da Türkiye'ye gelince mutlaka sizi ziyaret edeceğim.
Ahmet Almanya
03 Ocak 2019 02:54
Sizin sayenizde erkek arkadaşımla barıştık. Beni ailesi ile tanıştırdı ve evlenme teklif etti bunun için size minnettarım yorumda rumuz bir isim kullandım umarım bir sakıncası yoktur nasıl olsa siz beni biliyorsunuz. Siz işini hakkıyla yapan iyi ve güzel bir insansınız.
Özge Denizli
22 Aralık 2018 - 19:36
Kağan bey sizden tekrar seans almak istiyorum bundan önce aldığım seansda bana söylediğiniz şeylerin hepside çıktı. Sizin ısrarla söylediğiniz benim bir türlü inanmadığım iş oldu bize iyi kazandırdı borçlarımın çoğunu bu sayede ödeyebildim. Size gerçekten minnettarım.
Koray Ankara
07 Kasım 2018 - 10:06
Kağan hocam iyi ki sizden yardım almışız sizin sayenizde yıllardır çözülmeyen miras sorunlarımız çözüldü on senedir uzlaşmayan dayılarım ve teyzelerim sizden yardım aldıktan sonra birden bizimle barışıp uzlaştılar bazı yerler satıldı bazıları hala satışta Allah razı olsun sizden.
Pelin İstanbul
13 Ekim 2018 - 15:29
Kağan bey bana söylediklerinizde çıktı ve şok bir evlenme teklifi aldım ve 3 ay önce evlendim geçen aklıma geldiniz yorumları okudum bende sizden seans aldığım için yazılanlara şaşırmadım çünkü bende hala şoktayım. Size ne kadar teşekkür etsem azdır.
Buse İstanbul
20 Eylül 2018 - 23:01
Kağan hocam bana söylediğiniz 5 öngörüden 4'ü çıktı. 5. öngörünüzün çıkmasını bekliyorum 2019 sonunda olacağını söylemiştiniz biliyorum o da çıkacak bende o zaman buraya yazacağım yeni siteniz hayırlı uğurlu olsun size gönülden teşekkür ederim iyi ki varsınız.
Kubilay İzmir
05 Ağustos 2018 - 22:17
Saygıdeğer hocam tavsiyelerinizi dinledik sizden yardım aldık ve babamı ailemizi kurtardık. Önce Allah sonra sizin sayenizde babam kötü alışkanlıklarından kurtuldu anneme geri döndü bir yığın borçla olsun para bir şekilde ödenir sağlık ve huzur çok önemli bunu yaşadık.
Kader Gaziantep
24 Temmuz 2018 - 12:32
Kağan bey bana yaptığınız seansdan çok memnun kaldım kendimi buldum adeta çok değiştim artık hayata başka bir pencereden bakıyorum kime gittiysem yıllardır beni çıkmaza sürüklediler fakat siz bana gerçekleri söylediniz ve beni takıntılarımdan kurtardınız.
Hacer Zonguldak
18 Haziran 2018 - 20:59
Kağan bey bana bahsettiğiniz kişi ile tanıştım dediklerinizin çoğu çıktı 4 ay önce nişanlandım yakında düğünüz var evleneceğim. Yıllardır yaşadığım kısır döngüden kurtuldum 34 yaşında nihayet evleniyorum bunun için size çok teşekkür ederim iyi ki de size başvurmuşum.
Betül Ankara
30 Mayıs 2018 - 16:40
Kağan bey sizin söylediğiniz işi kurdum aklımda hayalimde yoktu 6 ay önce bana söylediğinizde çok şaşırmıştım hiç ihtimal vermemiştim fakat siz haklı çıktınız şuan işlerimiz gayet iyi başka illere de şube açmayı düşünüyoruz umarım hayırlı olur Allah sizden razı olsun.
Tamer İstanbul
10 Mayıs 2018 - 11:20
Bana söyledikleriniz birbir çıktı keşke sizi dinleseydim de acı çekmeseydim. Sizin de dediğiniz gibi erkek arkadaşım beni terk etti ve başka bir kızla evlendi. Benimle olması için neler neler yaptım bir tek siz bu iş olmaz o sizi terk edecek ve başkası ile evlenecek dediniz öylede oldu.
Gülay Kütahya
24 Nisan 2018 - 10:52
Sayın kağan hocam anneme çok faydanız dokundu bu nedenle size çok dua ediyoruz ailecek size minnettarız. Annem artık korkmuyor panik atak geçirmiyor kendi kendine konuşmuyor delirmiş gibi olan o hallerinden eser kalmadı sayenizde sağolun size hep dua edeceğiz.
Fikriye İstanbul
06 Nisan 2018 - 13:28
Değerli hocam bana dediklerinizin hepside çıktı, eşimle barıştık bir araya geldik yaklaşık 3 ay oldu. Yeni sitenizi gördüm yazmak geldi içimden sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır size başvurduğum zaman resmen yaşayan bir ölüydüm fakat şimdi sayenizde mutluyum Allah sizden razı olsun.
Nurettin Kayseri
16 Mart 2018 - 14:17
Sayın kağan hocam anneme çok faydanız dokundu bu nedenle size çok dua ediyoruz ailecek size minnettarız. Annem artık korkmuyor panik atak geçirmiyor kendi kendine konuşmuyor delirmiş gibi olan o hallerinden eser kalmadı sayenizde sağolun size hep dua edeceğiz.
Gülperi Almanya
12 Mart 2018 - 17:46
Kağan bey siz vesile oldunuz nişanlımla yeniden bir araya geldik sanki bir mucize oldu benden nefret eden insan biranda beni affetti yüzükleri geri taktık sizi nikah törenimize davet etmek istiyorum gelebilirseniz beni onurlandırırsınız.
Mustafa Danimarka
24 Şubat 2018 - 20:07
Hocam sayenizde eşimle barıştık iki gün önce eve döndü şimdi rabbime çok şükür gayet mutluyuz özellikle antalyaya hediyemle gelip sizi ziyaret edeceğim. benim yuvamı kurtardınız size ömür boyu minnettarım allah sizi başımızdan eksik etmesin.
Ali Rıza İsviçre
20 Şubat 2018 - 11:02
Sizin sayenizde 7 yaşındaki kızım sağlığına kavuştu artık geceleri korkmuyor ağlayarak uyanmıyor ve her şeyden önemlisi konuşmaya cümle kurmaya başladı siz gerçekten çok iyi bir insansınız mevlam size sağlıklı ve uzun bir ömür nasip etsin.
Aliye Azerbaycan
12 Şubat 2018 - 10:28
Merhaba hocam bana hazırlamış olduğunuz vefkin çok faydasını gördüm, hayatımı altüst eden musallat illetinden sayenizde kurtuldum. Size ne kadar teşekkür etsem azdır, bi ömür size dua edeceğim iyi ki varsınız sayın hocam.
Rasim Eskişehir
10 Şubat 2018 - 14:06
Hocam size yürekten teşekkür ediyorum. Bana çok emeğiniz geçti kardeşimin hayatı sizin sayenizde kurtuldu. Neler çektiğimizi bizden başka kimse bilemez siz bize büyük bir iyilik yaptınız inanın bana hakkınız ödenmez sizden Allah razı olsun.
Medine Isparta
07 Şubat 2018 - 02:14
Kağan hocam sizin sayenizde sorunlarımızdan kurtulduk size çok şey borçluyuz kaç yıldır uğraştık kimse hiç bir şey yapamadı siz 2 ayda bizi kurtardınız. Sizin ilminize saygım sonsuz Allah sizden razı olsun ellerinizden öpüyorum hocam.
Erkan Avustralya
06 Şubat 2018 - 22:07
Sizi tesadüfen Youtube'da izledim sonra seans almak için size başvurdum beni terk eden ve iki yıldır başkası ile olan eşimin yıl sonu gibi geri döneceğini söylediniz eşim 28 kasımda bana geri döndü size çok teşekkür ederim.
Serpil Almanya
05 Şubat 2018 - 19:08
Kağan hoca işinin ehli ve bana göre Türkiye'deki tek başarılı medyum siyasi olaylarla ilgili depremlerle ilgili kehanetlerinin hepsini izledim ve pes dedim bizzat kendim seans aldım ve bana söylediği her şey çıktı teşekkürler başarılar.
Ayşegül Samsun
05 Şubat 2018 - 14:38
Kağan hocam sizin sayenizde yıllardır yaşadığım sorunlardan kurtuldum seanslardan sonra yaşadığım vesvese korku şüphe panik atak kötü rüyalar görmek gölgeler görmek gibi sorunlarım ortadan kalktı şuan çok iyim size çok teşekkür ederim.
Osman Ankara
04 Şubat 2018 - 12:28
Kağan bey bana söylediklerinizin hepside birbir çıktı, nişanlımla barıştık 4 ay öncede evlendik. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah sizden razı olsun size sağlıklı uzun bir ömür diliyorum başarılarınız daim olsun dualarım her zaman sizinle.
Yasemin Tekirdağ
02 Şubat 2018 - 09:57
Kağan hocam sizin bana o kadar çok emeğiniz geçti ki, bunu kimse tahmin bile edemez. Yıllarca tedavi gördüm klinikte yattım ama nafile sizden sonra sağlığıma kavuştum akıl sağlığımı size borçluyum size hep dua edeceğim. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.
Sadettin Fransa
24 Ocak 2018 - 09:16
Kağan bey siz bu işi hakkı ile yapan yok denecek kadar az bir kaç kişiden birisiniz sizden Allah razı olsun beni kırmadınız bana umut oldunuz ve bir mucize oldu 12 yıldır çözemediğim problemim çözüldü sizden Allah razı olsun hocam.
Mehmet Balıkesir
23 Ocak 2018 - 20:32
Sayın hocam önce yüce rabbimin sonra sizin sayenizde kızımın yuvası kurtuldu boşanmaktan vazgeçtiler dava düştü damat bey hatasını anladı bize söz verdi ve şimdi kendi evlerine taşındılar sizin sayenizde kızımın yüzü gülüyor.
Edibe Eskişehir
23 Ocak 2018 - 13:47
Hocam sizin sayenizde oğlum kurtuldu siz bir insanın hayatını kurtardınız bu ne demek olduğunu belki başkaları anlayamaz ama ben çok iyi biliyorum size her zaman dua ediyorum Allah size sağlıklı ve uzun ömür nasip etsin.
Fadime Hollanda
22 Ocak 2018 - 18:22
Kağan hocam bana söylediklerinizin hepside çıktı kız arkadaşımla barışıp evlendik hayatımın en zor dönemlerinde siz bana çok yardımcı oldunuz hakkınızı ödeyemem size minnettarım başarılarınızın devamını diliyorum. Size çok teşekkür ederim sayın hocam.
Öztürk İstanbul
22 Ocak 2018 - 16:58
Değerli hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır, sizden Allah razı olsun. Sizin sayenizde yıllardır çözemediğim sorunlarımdan kurtuldum, sizi herkese tavsiye ediyorum. Allah'a emanet olun hocam saygı ve sevgilerimle.
Şükriye Almanya
22 Ocak 2018 10:39