Medyum Kağan Kimdir?

Medyum Kağan olarak bilinen Oğuz Mutlu 1982 yılında Burdur’da dünyaya geldi. Türkiye ve dünya ile ilgili sayısız olayı canlı yayında çok önceden bilen Medyum Kağan yazılı ve görsel basında defalarca haber olmuş ülkemizdeki tek medyumdur. Çeşitli televizyon kanallarında paranormal konularla ilgili yaklaşık 600 bölüm program yapan Medyum Kağan, 3 gazete, 3 dergi, 3 de haber sitesinde köşe yazıları kaleme almıştır.

19 Bin insanın hayatını kaybettiği tsunami felaketi, 15 Temmuz hain darbe girişimi, 17-25 Aralık olayları, Kaddafi ve 2 oğlunun öldürülmesi, Ariel Şaron’un ölümü, 6,2 şiddetindeki Bozcaada depremi, Euro ve Dolar krizi, Suriye savaşı, İrma kasırgası, Meksika depremi, geçici seçim hükümeti gibi olayları aylar önceden canlı yayında bilerek yazılı ve görsel basında defalarca haber olmuş ülkemizdeki tek medyumdur.

22 yıldır cinler alemi, havas ilmi, vefk, ebced ve astroloji gibi konular üzerinde derin araştırmalar yapan Medyum Kağan bazı televizyon programlarına da konuk olarak katılmıştır. Canlı yayına telefonla bağlanan seyircilere, kendileriyle ilgili yaptığı net analizlerle de adından sıkça söz ettiren Medyum Kağan ayrıca ünlü bir Youtuberdır. Vâkıf olduğu konularla ilgili bir kitap yazmayı düşünen Medyum Kağan ayrıca paranormal konuların ele alındığı bir televizyon kanalı da kurmayı planlıyor.

[easy-social-share buttons=”facebook,twitter,google,linkedin,pinterest,vk,ok,whatsapp,more” morebutton=”2″ morebutton_icon=”plus” sharebtn_func=”2″ sharebtn_style=”icon” sharebtn_icon=”plus” counters=0 style=”icon” template=”10″ nospace=”yes” size=”s” point_type=”simple”]